Vyhledávání

 

Tak tady nás najdete

A tady se Vám budeme věnovat.

Tak jsme vypadali před dvaceti lety.

Karavany

 

​Provádíme instalace elektronických doplňků a příslušenství pro karavany a obytné vozy. Zaměřujeme se především na montáže automatických a poloautomatických anténních satelitních (DVB-S) systémů, montáže terestriálních antén pro příjem pozemní (DVB-T) televize včetně výsuvných stožárů, zabudování televizních přijímačů a jejich upevnění na výsuvné a otočné držáky.

Instalujeme solární systémy zajišťující energetickou nezávislost při cestování mimo běžné kempy. Provedeme návrh a výpočet systému s ohledem na energetickou náročnost použitých spotřebičů, navrhneme optimalizaci pro co nejlepší využití energie a provedeme odbornou realizaci.

Montujeme zpětné couvací kamery mnoha typů a velikostí LCD monitoru podle přání zákazníků. Ze zkušeností víme, že jsou velmi dobrým pomocníkem při manévrování v těsných prostorech v kempu nebo při parkování mezi vozidly. Slouží také jako střední zpětné zrcátko, což oceníte především při větší šířce Vašeho obytného auta.

Věnujeme se také montážím různých elektronických vychytávek jako jsou například GPS lokalizátory, která Vám pomůžou při určení polohy odcizeného vozidla, bezpečnostní GSM kamery které posílají fotografie interiéru vozidla a upozorní Vás na nežádoucího návštěvníka.

Jsme ochotni a schopni vyhovět i jiným přáním týkajícím se vybavení obytných vozů a karavanů.

Nabízíme také poradenskou službu a pomoc při nákupu nebo dovozu staršího karavanu ze zahraničí. 

 

                     Detektor CO2                                      Bezpečnostní kamera                   

                 

 

 

    GSM lokalizátor Vám přímo na mapě ukáže polohu vašeho obytného auta.

   

Dodavatel příslušenství pro karavany www.mujcaravan.cz