Staráme se o bezpečnost
Vaši i Vašeho majetku

Nabízíme instalaci bezpečnostních alarmů, autoalarmů a monitoringu vozidel stejně jako ovládání chytré domácnosti.

O nás

Jsme malá, ale flexibilní firma s dlouhou tradicí v oboru slaboproudé elektrotechniky.

Realizujeme:

ALARMY

Provádíme návrhy, instalace a servis elektronických zabezpečovacích systémů renomované české firmy  JABLOTRON ALARMS, a.s.

Jablotron 100 představuje velmi flexibilní zařízení, které je možno přizpůsobit požadavkům a potřebám zákazníka a lze s ním zabezpečit vše od malého bytu přes rodinný dům až po komerční objekty. Vyznačuje se jednoduchou obsluhou, kterou zajišťuje přehledná klávesnice.

Alarmy Jablotron komunikují se zákazníkem, servisním technikem a pultem centrální ochrany prostřednictvím mobilních sítí  nebo přes internet. Díky tomu má uživatel okamžitý přehled o událostech v hlídaném objektu.

Dalšími užitečnými funkcemi jsou silové výstupy, kterými je možno ovládat na dálku nebo časovým programem rozsvěcení světel, stahování bezpečnostních rolet, zapínání topení, zavlažování trávníku, otevírání vrat a podobně.

Toto je jen malá část funkcí kterými tento jedinečný systém disponuje.

Neváhejte nás kontaktovat pro získání podrobnějších informací a bezplatného návrhu zabezpečení vašeho objektu.

KAMERY

Instalujeme a provádíme servis bezpečnostních kamer světových výrobců, které se vyznačují použitím moderních technologií, kvalitním zpracováním, přitažlivým designem a uživatelskou přívětivostí. Široká škála výrobků umožňuje použití od menších instalací až po rozsáhlé kamerové systémy.

Kontaktujte nás pro získání podrobnějších informací a bezplatného návrhu vašeho bezpečnostního kamerového systému.

ANTÉNY

Provádíme návrhy, realizaci a servis televizních antén od malých individuálních systémů až po společné televizní antény na velkých obytných domech nebo firmách. Dle požadavků zákazníků můžeme také kombinovat terestriální antény se satelitním příjmem. Důraz klademe na kvalitní funkční provedení a také na estetickou úroveň práce.

SATELITY

Navrhujeme, instalujeme a provádíme servis satelitní techniky pro příjem televize a rozhlasu. Náš sortiment obsahuje širokou nabídku satelitních přijímačů, antén, konventorů, multipřepínačů  a dalších prvků satelitních rozvodů. Jsme schopni řešit jednoduché satelitní systémy pro jednoho účastníka nebo složitější například pro rodinný dům nebo také pro obytné domy s desítkami účastníků. Při příjmu českých a slovenských televizních programů nabízíme především služby satelitní televize Skylink. K těmto službám také poskytujeme servis karet, satelitních přijímačů a antén.

KARAVANY

Provádíme instalace elektronických doplňků a příslušenství pro karavany a obytné vozy. Zaměřujeme se především na montáže automatických a poloautomatických anténních satelitních (DVB-S) systémů, montáže antén pro příjem pozemní (DVB-T2) televize včetně výsuvných stožárů, zabudování televizních přijímačů a jejich upevnění na výsuvné a otočné držáky.

Instalujeme solární systémy zajišťující energetickou nezávislost při cestování mimo běžné kempy. Provedeme návrh a výpočet systému s ohledem na energetickou náročnost použitých spotřebičů, navrhneme optimalizaci pro co nejlepší využití energie a provedeme odbornou realizaci.

Montujeme zpětné kamery mnoha typů a velikostí LCD monitoru podle přání zákazníků. 

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.

Image  Ověřte si platnost certifikace montážního partnera.